Нові правила видачі польської візи

Любителі шопінгу знають, що в Польщі дуже низькі ціни на велику кількість товарів та послуг. Тому не дивно, що деякі громадяни України намагаються усіма силами зробити візи до Польщі 2022. Однак не тільки ціни впливають на це. Нерідко якість у речей з Польщі набагато краща. А тому не дивно, що люди готові віддати ті самі гроші, але за більш якісний товар, який повинен в результаті прослужити набагато довше. А тому можна зробити висновок, що шопінг в Польщі є набагато вигіднішим, ніж в Україні. Однак це далеко не основна причина оформлення візи. Є й ті, хто бажає отримати роботу в цій країні. А тому візовий дозвіл – це популярна серед багатьох українців річ.

Саме дозвіл на перетин кордону – це єдина умова, яка заважає людям так просто перетинати кордон. Органи статистики, до речі, приводять дуже цікаві дані. Саме через особливості розташування держави, жителі України найчастіше їдуть в Чехію чи Польщу. Влада цих країн знає про це, а тому досить обережно ставиться до туристів, бо не хоче щоб ставалися нещасні випадки. Через це іноді буває дуже тяжко отримати бажану візу.Любителі шопінгу знають...

Що треба робити для отримання візи?

Перш за все, треба сказати, що умови отримання візи постійно змінюються. Більш того, навіть нещодавно відбувалося чергове змінення умов. Тому треба уважно слідкувати за усіма останніми новинами, щоб не пропустити черговий пакет нововведень. Треба знати, що нові правила видачі польської візи призвели до того, що сам процес оформлення цього документа став набагато легшим та кращим.

Тепер легше оформлюються не тільки шопінгові візи, а й усі інші види документів, які дозволяють перетинати кордон. Таке рішення було прийнято через те, що велика кількість українців зацікавленні в Польщі. Тим самим вони піднімають економіку цієї країни. Однак зовсім прибрати процес оформлення документів не можна, бо це може призвести до дуже поганих наслідків.

Однак розробники нововведення не тільки спростили процедуру оформлення, а ще й залатали старі діри в законодавстві, які дозволяли перебувати на території Польщі та спокійно працювати довше визначеного строку.Що треба робити для отримання візи

Чи слід очікувати ще більшого спрощення процедури отримання візи?

Варто знати, що польська влада має намір й надалі спрощувати умови для українців. Але не може бути так, щоб цей процес став повністю неконтрольованим. А тому було вирішено, що треба створити єдиний реєстр для всіх іноземців, що працюють в цій країні. Цей реєстр буде мати усі види та дозволи на роботу, не дивлячись на те, тимчасова вона чи постійна. На додачу там міститься електронні копії усіх заяв, що стосуються самого працевлаштування.

Проте платежі, які повинні здійснювати самі роботодавці, нікуди не поділися. А тому й надалі при бажанні офіційно оформити працівника, керівники підприємств та установ повинні сплачувати платіж, розмір якого складає 30 злотих. Проте можна очікувати, що скоро будуть введені нові правила роботи в Польщі.

І, нарешті, треба згадати про відомий усім безвізовий режим з Євросоюзом, який взагалі дозволив багатьом жителям України подорожувати по території Європи без збирання особливих видів документів. В результаті таких змін відома усім польська робоча віза 2022 відходить у минуле. Дуже скоро вона взагалі перестане використовуватися, що ще більше спростить процедуру працевлаштування.  Їй на зміну прийде біометричний паспорт, який й так містить основну інформацію про особу. Зараз усі українці активно почали отримувати цей вид паспорту, щоб нарешті подорожувати без якихось обмежень. Але все ж залишилися деякі види документів, які й досі є обов’язковими. Це, наприклад, особливий дозвіл від воєводи чи документ, який засвідчує бажання роботодавця взяти на роботу українця. Умови цього роду надають людям можливість перебувати на території Польщі до 90 днів. Але якщо в особи буде бажання й надалі продовжувати працю в цій країни, то їй все ж доведеться робити робочу візу.Чи слід очікувати ще більшого спрощення процедури отримання візи

Як відбувається шопінг по візі?

Українці вже давно зрозуміли, що деякі види товарів просто краще й дешевше купувати закордоном. А тому допінговий туризм став популярним як ніколи. А через покращення умов, які дозволяють спокійно перетинати кордон, люди почали буквально щомісяця закупатися за кордоном. Саме тому дуже велика кількість осіб, зокрема жителів західних та центральних областей вибирають саме Польщу для такого виду розваг. Чого варті лише значно знижені ціни на майже всі види товарів та послуг.

Варто знати, що віза на закупи до Польщі 2022 отримується ще легше, ніж туристична чи робоча віза. Основна перевага криється в тому, що в такому випадку від вас будуть вимагати значно меншу кількість документів та довідок. Однак, звісно, є й свої вимоги. Це, наприклад, умова обов’язково бронювання готелю під час подорожі чи офіційна працевлаштованість та офіційний трудовий дохід. Це все, а також інші вимоги повинні обов’язково мати документальне підтвердження.

Те саме стосується й квитків, для перетину кордону. Але квитки потрібні тільки в тому випадку, якщо ви подорожуєте не на власному транспорті. Над усім цим контроль здійснює безпосередньо польське консульство. Більш того, влада сусідньої держави чітко визначила перелік областей, жителі яких мають право на отримання допінговою візи. Ось ці області:

 • волинська;
 • львівська;
 • тернопільська;
 • вінницька;
 • хмельницька;
 • житомирська;
 • рівненська;
 • закарпатська;
 • чернівецька;
 • івано-франківська.

Як відомо перша віза для закупівель є пробною. Вона видає усього лише на 7 днів. Але якщо усе пройшло добре, то наступний такий документ буде надаватися вже на півроку, а іноді навіть на цілий рік.

Якщо ви не бажаєте гаяти свій дорогоцінний час, то треба знати, що допінгову візу найшвидшим чином отримується через візовий центр. Там працюють справжні професіонали та знавці своєї справи. Зазвичай вони беруть на себе збір великої кількості документів та їх оформлення, щоб по скоріше вирішити усі питання.Як відбувається шопінг по візі

Що такого особливого у польській візі в 2022 році

Перше – це нові правила отримання польської візи 2022, про які вже згадувалося вище. Таким чином, була суттєво зменшена кількість необхідних для отримання цього дозволу документів та довідок. А тому збір документів взагалі не викликає якихось труднощів чи питань. Друга особливість – це той самий безвізовий режим, про який теж уже йшлося раніше. Він дозволяє громадянам вільно перетинати кордон задля туризму.

Вимоги, які впроваджуються щодо питання отримання віз є обов’язковими та неухильними для усіх типів цього документу, які наразі українці можуть отримати. Як вже можна було зрозуміти, найпопулярніші зразки документа – це шопінгова та робоча віза.

Дуже велику роль грає той фактор, що консульство тепер не так серйозно відносить до потреби у запрошенні від жителя Польщі. Раніше ситуація виглядала так, що саме це запрошення могло суттєво збільшувати суттєво збільшувати строки отримання бажаного документу. Це, звісно, майже завжди мало свої наслідки.

Більш того, існує свій термін дії запрошення до Польщі, який дорівнює лише двом тижням. Якщо ситуація складалася так, що запрошення виявлялося недійсним. Тоді людям доводилося витрачати купу часу на те, щоб знову отримати це запрошення та розпочати процедуру отримання польської візи, яка б дозволяла перетнути кордон у справах.

Як можна зрозуміти, сама поїздка до Польщі має не тільки дуже багато підстав, а ще й дуже багато переваг. Однак треба знати, що така небачена й досі популярність з’явилася нещодавно. Можна сказати, що стався своєрідний бум.

Воєводська віза та її особливості

Не дивлячись на всі покращення, воєводська віза 2022 все ще залишається одним з найкращих варіантів, який дозволить вам спокійно перетнути кодон та навідатися до Польщі у своїх справах. Надається вона лише за умови наявності спеціального запрошення та дозволяє перебувати на території країни впродовж цілого року.

Вся суть криється в тому, що це запрошення, тобто воєводське запрошення, є офіційним документом, який підтверджує бажання роботодавця взяти на роботу українського працівника. В такому випадку треба обов’язково прописуватися. Сама прописка виявляється регіональною та залежить від того, де був прописаний роботодавець. Вся ця процедура здійснюється через воєводське управління, яке займається подібними справами.

Однак далеко не кожен поляк може так просто взяти й відправити воєводське запрошення. На даний момент це дозволено підприємствам та організаціям, якім потрібні спеціалісти, а також деякі інші категорії громадян. Якщо дане запрошення оформлює звичайний поляк, то на додачу він повинен надати довідки про відповідний рівень доходу та житлові умови. А тому треба зробити висновок, що польський роботодавець повинен відповідати певному переліку критеріїв, які в подальшому дозволять забезпечити українця заробітною платою, житлом та страховкою. Усі довідки, звісно, мають бути офіційно затвердженими відповідними інстанціями.

Звісно, не всі мають змогу оформити саме воєводську візу. Однак вона надає найкращі переваги, бо дозволяє вільно перебувати на території країни та бути офіційно працевлаштованим. В такому випадку зовсім не треба перейматися додатковим перетинанням кордону та додатковим оформленням документів. Більш того, треба знати, що консульство не має права відмовити українцю в отриманні візи якщо у нього є офіційне запрошення від польського воєводи. Це, а також деякі інші переваги, як, наприклад, надання страховки зробили цей варіант перетину кордону найбільш оптимальним з усіх.Воєводська віза та її особливості

Чи дозволяється подорожувати до Чехії маючи лише польську візу?

Останнім часом Чехія почала набувати неабиякої популярності, а тому деякі люди все ж обирають працевлаштування саме в цій країні. Не секрет, що по польській візі дозволяється влаштовуватися на роботу виключно в Польщі, але наразі дуже часто трапляються випадки, коли українцям пропонується робота по польській візі в Чехію в 2022 році. Однак якщо пошукати в законодавстві правки, які хоч якось робили б таку роботу законною, то ви їх просто не знайдете. А тому треба бути дуже обережними з такими запрошеннями та пропозиціями.

Склалося так, що праця в Чехії є більш високооплачуваною. А тому не дивно, що люди все ж згоджуються на подібні пропозиції та працюють незаконно. Зазвичай українцям пропонують такі види діяльності:

 • прибирання домівок;
 • працевлаштування на складах та заводах;
 • будівельні роботи;
 • упаковка та розвезення продукції.

Але як вдається так просто приїхати до Чехії з візою іншої країни? Справа в тому, що між цими двома державами не здійснюється прикордонний контроль. А тому будь-якій людині, яка перебуває в Польщі можна без якихось проблем та зайвих запитань перетнути кордон. А тому якщо вас приваблює такий незаконний вид заробітку, то можна них скористатися, але треба завжди пам’ятати про всі можливі ризики.Чехія почала набувати неабиякої популярності

Оставьте комментарий

Hochuvpolshu
4.6 / 53