spot_img
Пятница, 7 октября, 2022
More
  додомуУслуги подрядчиковКрипто біржі України

  Крипто біржі України

  -

  Ринок криптовалюти демонструє розвиток швидкими темпами, цифрові валюти починають використовуватися набагато ширше, ніж ще декілька років тому, та все більша кількість людей долучається до крипто індустрії. Бажаючих почати інвестувати велика кількість, але не всі обізнано підходять до цього питання. Існує велика кількість надійних платформ для обміну криптовалюти, так само як і таких, що пропонують неякісний сервіс та сумнівні послуги, що частіше всього закінчується втратою активів та повним провалом інвестиційної діяльності. Тож в цьому матеріалі ми розберемося, які крипто біржі України варті уваги.

  Користувачі централізованих платформ, таких як WhiteBIT, Binance, Coinbase, Huobi, Kuna та ін., добре знаються на тому, як купити криптовалюту в Україні безпечно та максимально просто. Перелічені майданчики є офіційними компаніями, які надають послуги з обміну крипто активів в Україні та інших країнах Європи. Усі вони є централізованими платформами, тож побудовані за вертикальною формою керування компанією з центральним органом, який відповідає за надійність біржі. Подібно традиційній фінансовій системі, крипто біржа централізованого типу приділяє значну увагу забезпеченню надійності та безпеки транзакцій.

  Для забезпечення високого рівня надійності платформи пропонують пройти процес верификации, який має назву “знай свого клієнта” (know-your-client). Для проходження KYC користувачеві необхідно відправити пакет документів на розгляд компанії, та за кілька днів він отримує доступ до повноцінного функціоналу біржі. Такий підхід свідчить про високу якість сервісу. Подивимось, які послуги пропонують деякі з популярних крипто бірж.

  Coinbase

  Вважається однією з найпопулярніших платформ на сьогоднішній день. Тут можна купити Біткоін, Ефіріум, Лайткоін та понад 50 монет за доллар США. Coinbase також пропонує кілька варіантів інвестування для індивідуальних та інституційних клієнтів. Також доступний стекінг, мобільні застосунки для iOS та Android.

  WhiteBIT

  Ще один спосіб, як купити криптовалюту, це біржа WhiteBIT. Біржа показує високі показники обороту торгів за добу (близько 1 млрд), понад 100 криптовалютних пар, зокрема пари з фіатними грошима. Компанія пропонує повний функціонал для трейдерів:

  • спотова торгівля;
  • маржинальна торгівля;
  • обмін;
  • смарт стейкінг;
  • реферальна програма;
  • і т.д.

  Крім того, платформа дозволяє використання демо акаунту для навчання та відпрацювання трейдингових стратегій для новачків.

  Схожі новини

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Гарячі новини