Кріоліполіз фото до і після процедури

Багато жінок хочуть відкоригувати свою фігуру, змінити «неточну природу», сьогодні для цього пропонують сучасну, інноваційну процедуру – кріоліполіз (кріомоделювання). Вона гарантує порятунок від невеликої кількості жирової тканини (не менше 20-30%) вже після 1-го відвідування спеціаліста. Через 2-3 сеанси кількості жирового прошарку знизиться на 80% в області обробки спеціальним апаратом.

Ця процедура є особливо актуальною, якщо з надмірною вагою не можуть впоратися дієти, фітнес та використання інших альтернативних методів.

Принцип проведення процедури

Кріоліполіз Львів проводиться із застосуванням спеціального апарату, суть полягає у коригуванні фізико-біологічних процесів організму (чутливість жирового прошарку до дії холодом).

Селективний холод запускає відмирання жирових клітин – процес апоптозу. Завдяки безпеці кріомоделювання, його можна проводити як на проблемних ділянках тіла, так і на обличчі.

Як проводиться процедура: покроково

Щоб переконатися в безпеці та ефективності, варто дізнатися, основні етапи виконання кріоліполізу:

 1. Підготовка пацієнта. Фахівець, який проводитиме моделювання фігури, повинен оглянути пацієнтку, зробити фото фото кріоліполізу до і після на животі та інших ділянок, які потребують обробки. Відразу після прийому процедура не проводиться, необхідно отримати низку аналізів, пройти обстеження, лікар має переконатися, що немає протипоказань.
 2. Якщо лікар дає добро, можна проводити основний етап кріомоделювання. У такому разі на проблемну ділянку накладають тонким шаром спеціальний гель, він ефективно захищає довколишні ділянки шкіри від переохолодження.
 3. Область обробки міститься під спеціальну вакуумну помпу, яка його «затягує». Лікар включає апарат, запускаючи процес кріоліполізу, який триватиме від 30 хвилин до 1 години, залежно від обсягу ділянки, що обробляється.
 4. Прилад працює повністю автоматично та вимикається, як тільки датчики зафіксують, що рівень жирової тканини змінився.
 5. Після цього починається період відновлення пацієнта, але за рахунок простоти процедури пацієнт відразу може приступати до своїх повсякденних справ.
 6. Щоб отримати на 100% очікуваний результат, можливо знадобиться кілька процедур, це призначить лікар, який проводив обстеження та процедуру.
 7. Максимально можливе зменшення жирового прошарку – 2,5 см.

Важливо! Після обробки проблемної ділянки спеціальним гелем він оніміє, тому процедура абсолютно безболісна, безпечна. Тільки вперше хвилини після початку, пацієнт відчуває легке поколювання та дискомфортні відчуття.

Переваги кріомоделювання фігури

Така популярність кріоліполізу обумовлена ​​вагомими плюсами:

 1. Вже перша процедура наочно продемонструє ефективність (піде 20-30% жирової тканини).
 2. Універсальність та безпека, завдяки чому її можна застосовувати на животі, стегнах, ділянці підборіддя, обличчі.
 3. Відразу після процедури пацієнт повністю дієздатний, немає слідів на тілі, тому можна сміливо засмагати, купатися у купальнику.
 4. Завдяки тому, що на шкірі немає пошкоджень, виключено можливість занесення та розвитку інфекції.
 5. Кріоліполіз можна проводити необмежену кількість разів, але невеликі жирові відкладення можна усунути вже за 2-3 сеанси, кріоліполіз фото до і після демонструють високу єффективність вне залежності від статі та віку паціентів.

Коли не можна виконувати кріоліполіз?

Після виконання низки аналізів, обстеження у лікаря, він може не допустити пацієнта до процедури, у таких випадках:

 • Вагітність та післяпологовий період (годування груддю);
 • Діабет;
 • Неврологічні проблеми;
 • Онкологічне захворювання;
 • Хвороби серцево-судинної системи;
 • Проблеми у роботі печінки;
 • Відкриті рани, переломи, післяопераційні шви на місці обробки апаратом;
 • Наявність у пацієнта з кардіостимулятором;
 • Шкірна інфекція, висипання, екзема, псоріаз і т.д.
 • Загострення хронічних проблем.

Протипоказаннями при кріоліполізі не можна нехтувати, це питання безпеки.

Цікаво, що жирова тканина має найменшу вагу в тілі людини, тому, незважаючи на те, що зменшуватимуться обсяги талії, стегон, вага пацієнта не буде стрімко падати. Також разом із жировими клітинами піде і целюліт – це відмінний «бонус» від кріоліполізу.

Кріоліполіз є інноваційною процедурою, яка на клітинному рівні руйнує жирові клітини завдяки застосуванню спеціального апарату.

Він повністю автоматичний і безпечний, якщо датчики вловлюють небезпечну ситуацію, що загрожує, апарат моментально відключається. Вся процедура від початку до кінця контролюється лікарем, може зупинити її або, навпаки, продовжити.

Обладнання відновлює роботу жирових клітин, покращує лімфоток та обмін речовин. Завдяки цьому забезпечується безпечний, швидкий процес схуднення.

Оставьте комментарий

Hochuvpolshu
4.6 / 53