Турнір WTA. Іга Свёнтек програла в чвертьфіналі француженці Каролін Гарсіа

Турнір WTA.  Іга Свёнтек програла в чвертьфіналі француженці Каролін Гарсіа

Польська тенісистка, перший номер, сіяна вона поступилася француженці Каролін Гарсіа (№ 5) 1:6, 6:1, 4:6. Матч тривав дві години 19 хвилин.

Матч проти «Гарсії» з самого початку не склався для команди тренера Томаша Вікторовскі. Служила жахливо і в результаті через кілька хвилин програвала 0:4. Через мить вона зламала француженку, але наступні дві партії також виграла суперниця.

Другий сет Свёнтек розпочала з першої виграшної гри в матчі на своєму сайті. Тоді Гарсія звела до нічиєї, але полячка в цій партії не дозволила їй зробити більше. 21-річний Рачинський покращив усі аспекти гри та ефективний стиль вирівняли стан матчу.

ДИВІТЬСЯ: Томаш Свёнтек про інтерв’ю з Ігою Свёнтек років тому. «Журналіст, мабуть, не повірив»

Це була друга гра тенісисток

У третій партії тенісисти довго, аж до восьмої, вигравали партії своїми передачами. У ньому знову підвів сервіс Świątek. Гарсія зробив перелом при рахунку 5-3 і почав подавати на перемогу.

Французи вели з рахунком 30-0, але тиск почав давати про себе знати про себе. Вона допустила кілька простих помилок, і Святек скоротила поразку до 4:5. Проте переломити долю матчів їй не вдалося. Щоправда, у неї було два м’ячі, щоб призвести до нічиєї 5:5, але повернулася Гарсія фактично закрила гру, використовуючи перший матчбол.

Це була друга зустріч цих тенісисток в історії. Гарсія вона відплатила за невдачу з Цинциннаті в 2019 році.

У півфіналі Французи зіграють з італійцями Жасмин Паоліні. Друга пара – українка Катерина Байндл і румунка Ана Богдан.

ВІДЕО: Прогноз погоди – п’ятниця, 29 липня – ранок