Вакансії роботи в Польщі для українців на 2022 рік

Які вакансії роботи в Польщі для українців на 2022 рік пропонуються компаніями та приватними підприємцями цікавить не лише молодь. Складна економічна ситуація, незрозуміла політика, кривавий конфлікт на сході штовхає громадян різного віку шукати ліпшого життя за межами держави. Одна з найближчих сусідніх країн залюбки приймає на роботу українців.

З січня 2022 року у Польщі вступили в дію нові правила, за якими працевлаштовують іноземців, але від того кількість осіб, що бажають знайти тут роботу не зменшується.Які вакансії роботи в Польщі для українців на 2018 рік

Чим приваблює сусідня країна

Українців не влаштовує зарплатня на підприємствах рідної держави. Адже за такі кошти неможливо вивчити дитину у виші, придбати автомобіль чи житло, а інколи навіть повноцінно харчуватися. Останнім часом закриваються заводи, бізнесмени скасовують діяльність. Влаштуватися на батьківщині навіть за мізерну зарплату дедалі стає важче. Свіжі вакансії роботи в Польщі 2022 приваблюють все більше українців. Держава розташована по сусідству, переваги працевлаштування у ній очевидні:

  • гарантований соціальний захист;
  • вища в рази зарплата;
  • великий вибір місць роботи;
  • можливість навчання та перекваліфікації.

Багато поляків поїхали до Німеччини, Великої Британії, де мають значно більші доходи, тому не поспішають повертатися на батьківщину, де економіка розвивається швидкими темпами, а працювати нікому. Українцям пропонують легальну роботу в різних сферах. У Польщі не вистачає не тільки будівельників, прибиральників, мийників, але й інженерів, медиків, програмістів.

Як шукати вакансії

Знайти роботу у сусідній державі допомагають різні посередники. Але послуги їх коштують недешево. Інколи трапляється, що фірма отримала гроші, а людина приїжджає на запропоноване місце, а воно зайняте. Безкоштовні вакансії роботи в Польщі в 2022 році можна знайти, користуючись Інтернетом. Відшукати цікаву пропозицію не так важко, як здається.

Перелік робочих місць складається на основі вимог компанії до тривалості робочого дня, до умов праці, розміру зарплати. Але все-таки, аби легально влаштуватися закордоном, краще звернутися до професіоналів, що зроблять документи, знайдуть нормальне місце роботи.Як шукати вакансії

Вакансії для чоловіків та жінок

У сусідній країні не вистачає водіїв, роботу пропонують навіть, якщо не має досвіду. Українці залюбки погоджуються працювати на фурах. Молоді хлопці розвозять по місту будівельні матеріали, за що отримуються по 5 тисяч злотих на місяць. Професіонали, які мають картку поляка, їздять до Італії, Німеччини, Іспанії.

Водійське посвідчення міжнародного зв’язку можна отримати після спеціальних курсів, які організовуються у Любліні та Варшаві. З цим документом варто претендувати на роботу, що яку платять до 2 тисяч євро.

Гарячі вакансії праці в Польщі 2022 року пропонують на автомобільних заводах, де потрібні токарі, слюсарі, фрезерувальники, електрики, зварювальники. На будівництво набирають мулярів, плиточників, різноробів, де за годину сплачують від 12 до 17 злотих. Чоловіків запрошують в меблеві цехи, на виробництво духових шаф, морозива, кондитерських виробів, запчастин, сантехніки.

Існує чимало вакансій для дівчат, жінок на складах, в магазинах, пекарнях, в салонах краси. Дуже потрібні в Польщі швачки, в України також є пропозиції на цю посади, але заробітна плата менша в рази. Представниць прекрасної статі із задоволенням беруть сортувальницями, касирами, продавцями, перукарями, масажистками. За трудовою угодою жінки влаштовуються на фабрики, заводи, майстерні з пошиття одягу.

Працівників різних професій запрошують у Катовіце, Познань, Вроцлав, Варшаву та невеликі міста та селища.Вакансії для чоловіків

Пропозиції для сімейних пар

Безплатні вакансії роботи в Польщі на 2022 рік шукають не тільки чоловіки та дівчата. Останнім часом чимало родин також їде до сусідньої країни, аби працевлаштуватися разом. Адже таким чином можна заробити вдвічі більше та жити поруч, а не розлучатися на місяці.

Найчастіше сімейні пари запрошуються фермерами. У квітні потрібно висаджувати овочі, а з травня починається збір ягід. Поляки вирощують полуницю, смородину, порічку, малину. Восени вони без допомоги не справляються з врожаєм яблук, моркви, буряка. Це важка робота, платять за неї по 10–12 злотих за годину, але надають житло, деякі фермери навіть пропонують безкоштовний сніданок.

Останні, вакансії, що можна знайти на різних сайтах безкоштовно, це працівниці на збір шампіньйонів, швачки на меблевий завод, пакувальники на склади з насіннєвою та алкогольною продукцією, продавці у супермаркети.

У 2019 році майже третина випускників українських шкіл вступила до польських вишів. Студенти також шукають підробітки. Вони перекладають тексти, у вільний час працюють офіціантами, касирами. Вакансії знаходь всі, хто цього бажає.

Українці, які мають вищу освіту, добре володіють англійською та польською, можуть претендувати на престижні посади – архітекторів, конструкторів, технологів, програмістів та просуватися далі по кар’єрній драбині.

Документи для працевлаштування

З 2017 року громадяни України мандрують Європою тільки з біометричним паспортом.  Але аби посісти посаду у сусідній державі й перебувати понад три місяці потрібна віза. Видають її на запрошення воєводства або роботодавця.

Щоб спростити отримання дозволів у Польщі розроблений реєстр, в якому фіксуються заявки з вакансіями для іноземців, що надають компанії та приватні підприємці. Для працевлаштування на півроку або на 12 місяців потрібно отримати запрошення від роботодавця, на основі якого видадуть воєводську візу.

Економічна криза зачепила багато країн Європи, але не дійшла до Польщі. В той час як в Іспанії, Італії, Греції скорочують працівників, закривають підприємства, у Польщі не вистачає робочих рук у багатьох сферах економіки, у медицині, будівництві. Українців запрошують на різні вакансії, гарантують соціальний захист, легальне працевлаштування, заробітну плату, яка на батьківщині й не світить.

Роботу можна знайти через посередників, в Інтернеті, а також приїхати в Польщу за біометричним паспортом та оформити запрошення на місці.тільки з біометричним паспортом

2 комментария к “Вакансії роботи в Польщі для українців на 2022 рік”

  1. Нам нужна работа , 2 женщины 50 и 30 лет у нас виза на 5 месяцев как с Вами связаться мы сейчас в Польше, можете помочь срочно ,ответьте срочно ,заранее благодарю.

Оставьте комментарий

Hochuvpolshu
4.6 / 53