Робота в польщі для жінок на 2021 рік

Мабуть, ні в кого не виникає сумнівів щодо доцільності та безпечності праці за кордоном. За останні 10 років кількість українських мігрантів збільшилась у 5 разів, у порівнянні з минулими роками. Вже 3 роки перше місце за кількістю працівників з України займає Польща. Й не дарма, адже держава пропонує вигідні умови для будь-якого працівника, до того ж має вигідне розташування. Країна пропонує непоганий заробіток як для чоловіків, так і для сімейних пар. Також різноманітною є робота в Польщі для жінок 2021.

З часу, коли Польща увійшла до Євросоюзу, з’явилось багато вакантних місць для наших громадян, адже самі поляки вирішили шукати «кращої долі» на просторах інших країн Союзу. Найпопулярнішою роботою для жінок будь-якого віку (за умови досягнення повноліття) є сезонна. Фермерські господарства з радістю чекатимуть на відповідальних та працьовитих жінок та дівчат.

Роботодавці забезпечують офіційну заробітну плату та оформлення. Майже кожен директор забезпечує працівниць безкоштовним житлом та транспортом загального користування. Також керівником сплачуються усі необхідні податки та витрати на страхування.праця за кордоном

Робота знайдеться для кожної

Окрім сезонної праці, що пов’язана з вирощуванням, доглядом та збором врожаю, існує також постійна робота в Польщі для жінок на 2021 рік. Сусідній державі досить часто необхідні українські спеціалісти в галузі економіки, освіти, інженерії та промисловості, програмування та дизайну та ін. До речі, поляки не мають права відмовити у працевлаштуванні через жіночу стать, адже вони чітко дотримуються Міжнародної Конвенції Охорони Праці. Остання, а саме конвенція №100 забороняє розділ праці на жіночу та чоловічу.

Якщо мова йде про посади у керівницькому складі, жінкам доведеться докласти зусиль. Окрім повної вищої освіти за спеціальністю та досвіду роботи потрібно на належному рівні знати польську та ще будь-яку іноземну мову.

Більш простіші вимоги існують для жінок, що виявили бажання працювати швачкою, у сфері обслуговування (наприклад, прибиральницею, поваром, офіціантом чи барменом, пекарем та ін.). При належному виконанні поставлених умов, жінки отримують заробітну плату на рівні з чоловіками.Робота знайдеться для кожної

Робота в Польщі для жінок в 2021 році пропонується також студенткам. Це стосується тих, хто навчається в польських вишах. Таким жінкам пропонується праця, що пов’язана зі сферою обслуговування, а також із написанням наукових робіт. За умови постійного підробітку у вільний від навчання час та по вихідним, можна з легкістю оплачувати проживання, навчання та навіть подорожі.

Вигідною пропозицією є оформлення документів для українців та інших громадян. Дуже часто посередниками між працівником та роботодавцем виступають саме українські жінки. Такий підробіток може стати як основним джерелом доходу, так і додатковим.

Як не втратити власні кошти при оформленні документів

Дуже часто заробітчани, бажаючи зберегти власні заощадження, вдаються до самостійного пошуку роботи, або навіть гірше: звертаються до агентств із підозріло низькими цінами. Для того, щоб не стати жертвою шахраїв, треба дотримуватись простих правил:

  • ​ перевіряти легітимність підприємства та роботодавців. Для цього можна скористатися спеціальними електронними реєстрами фірм та підприємців;
  • ​ тверезо оцінювати заробітну плату. Якщо пропонуються великі кошти за примітивну роботу, слід добре обдумати, та, знову ж таки, перевірити роботодавця;
  • ​ добре вивчити свої права та закони країни, до якої відбудеться подорож.підібрати найкращий та безпечний варіант

Відгуки для тих, хто тільки планує робочий візит

І, нарешті, підібрати найкращий та безпечний варіант допоможуть відгуки про роботу в Польщі для жінок 2021. Зважаючи на різноманітність вакансій та рівнів заробітної плати, дуже часто виникають сумніви про ту чи іншу фірму. Зазвичай українок приймають на посади робочого класу, рідше – у якості керівників. Менеджери фірм-партнерів запевняють, що на керівницькі посади й своїх громадян достатньо, тому краще перевірити фірму перед укладанням контракту.

Більшість жінок, які спробували свої сили в сусідній державі, залишають позитивні відгуки та їдуть до Польщі знову. Серед негативних можна виділити відгуки щодо оформлення документів. Дуже часто реєстраційні фірми приховують реальні строки оформлення документації, та замість обіцяного місяця доводиться чекати у два-три рази довше.

Жінки виявили основні «плюси» роботи в Польщі, серед них:

  • ​ безкоштовне місце проживання;
  • ​ високий рівень заробітної плати;
  • ​ різноманітність вакансій;
  • ​ дотримання трудового законодавства;
  • ​ можливість кар’єрного зростання та оформлення карти побуту.бажано вивчати закордонну мову

Заробітчанки наголошують на важливості вивчення польської мови. У разі, коли виникають сумніви щодо оформлення посередниками, більш надійним варіантом є спілкування з представником фірми. Для того, щоб успішно пройти співбесіду та влаштуватись на роботу, бажано вивчати закордонну мову.

1 комментарий к “Робота в польщі для жінок на 2021 рік”

Оставьте комментарий

Hochuvpolshu
4.6 / 53