Робота для сімейних пар в Польщі в 2022 році

З кожним роком все більше українців їдуть шукати щастя за кордоном. Особливо приваблює сусідня держава, де працевлаштовуються не тільки чоловіки чи молоді жінки, пропонується робота в Польщі для сімейних пар, 2022 не стане винятком. Криза не поспішає залишати Україну, підприємства не здатні відновити роботу, Донбас поринув надовго у військовий конфлікт. Гривня знецінюється, а з нею й погіршується життя пересічних громадян.

Ще зовсім недавно до Італії та Португалії їздили жінки, де влаштовувалися доглядальницями до хворих людей. Чоловіки працювали на платформах у Норвегії, на півночі Сибіру. Робота у Польщі для сімейних пар стала приваблювати чимало родин. Адже вдвох і доходи збільшуються й непотрібно надовго розлучатися. все більше українців їдуть шукати щастя за кордоном

Що пропонують фермери

Економічна криза, яка зачепила багато країн Європи та Росію, майже не торкнулась Польщі. Безліч робочих місць в цій державі є й через те, що її громадяни відправилися до Німеччини й поки не збираються повертатися додому. А ті що приїхали, мають гроші, аби відкрити крамничку, деревообробний цех, сільськогосподарське підприємство, або кондитерську. Їм також потрібні працівники. Більшість польських роботодавців забезпечують сімейні пари тимчасовим житлом, інколи навіть безкоштовно годують.

Фермери залюбки запрошують і жінок, і чоловіків навіть старших за 55, аби ті лише мали здоров’я та могли виконувати чималі норми. В Україні влаштуватися на любу посаду проблематично навіть у 40. Робота у сільському господарстві починається в квітні з обробки землі, обслуговування теплиці, догляду за розсадою. Влітку збирають полуницю, смородину, порічку, малину, восени – яблука, моркву, буряки, гриби.

Така праця тільки здається легкою, аби виконати норму доведеться не піднімати голову понад 12 годин на добу. За лоток зібраної чорниці платять від 9 до 12 злотих, але за місць лише одна людина може заробити 3 000, що в гривнях понад 24 тисячі. Пересічний українець такі гроші в свої державі не отримує.Що пропонують фермери

Вакансії у містах

Робота для сімейних пар у Польщі в 2022 році пропонується й у містах. В кондитерські цехи на виробництво тістечок, печива, у хлібопекарні, на підприємства з переробки птиці, на м’ясокомбінати, конвеєри з виготовлення пластикових пляшок беруть представників й сильної та слабкої статі. Сімейній парі не обов’язково влаштовуватися разом, адже й в Україні вони здебільшого працюють у різних сферах. У Польщі багато супермаркетів, місцеві жителі не йдуть на посади фасувальниць та прибиральниць, тому українкам пропонують обійняти вакансії. У магазинах також не вистачає касирів та продавців.

Дівчат або жінок запрошують доглядати за хворими, супроводжувати людей похилого віку. На швейні та трикотажні фабрики набирають навіть без досвіду роботи. Вакансії для українок є у Мазовії, Нижньосилезькому, Малопольському, Поморському, Люблінському воєводстві. Чоловіків та жінок влаштовують на посади кухарів.

Для представників сильної статі на заводах та станціях технічного обслуговування є вакансії зварювальників, монтажників, електриків, слюсарів металевих конструкцій.

У Варшаві, Кракові, Познані підписують трудові угоди з перукарями. В обов’язки чоловіків та жінок входить миття, фарбування та стрижка волосся, моделювання зачісок. В місяць в середньому платять по 3 тисячі злотих.

На постійну роботу у місто Легніца запрошуються сімейні пари. На автомобільному заводі потрібно виробляти деталі до машини Toyota. Працевлаштовують і без досвіду, навчання проводиться в процесі виробництва. За годину працівники отримують 11 злотих.

Документи для роботи

Завдяки безвізовому режиму українці з біометричним паспортом вільно перетинають кордон з Польщею та працевлаштовуються легально, не переживаючи за те що їх депортують з країни. Якщо обидва члени родини мають дозвіл на роботу або заяву від компанії чи підприємства про намір взяти іноземця, візу необов’язково оформляти.

Воєвода надає запрошення та затверджує дозвіл, коли отримає документи від роботодавця на майбутнього фахівця. Працювати без візи можна 3 місяці, а потім повертатися додому та оформлювати документи знову. Перед тим, як боатися до роботи бажано підписати трудовий договір. Через тиждень після приїзду до Польщі варто зареєструватися в управляння соціального страхування.

Якщо сімейна пара збирається працювати понад 90 днів, потрібно оформити довгострокову угоду. На її підставі видається карта побуту. Для працевлаштування на річний термін доведеться отримати робочу візу за запрошенням від Воєводи, на 6 місяців – від роботодавця.

Якщо люди відправляються вперше за кордон, варто скористуватися послугами посередника, але добре перевірити інформацію про цю фірму або підприємця.

Відгуки про роботу в Польщі для сімейних пар 2022 можна буде прочитати в Інтернеті, дізнатися у знайомих та друзів, що скористувалися нагодою збільшити свої статки.Відгуки про роботу в Польщі

Оставьте комментарий

Hochuvpolshu
4.6 / 53