Робота для сімейних пар в Польщі в 2021 році

Багато українців змушені виїжджати за кордон, аби заробити гроші на придбання квартири, будівництво котеджу. Дехто мріє навчати дітей у престижному Виші, інші хочуть відкрити свою справу. Деякі жінки вже збираються в дорогу зі своїми чоловіками. Робота в Польщі для сімейних пар 2021 пропонується на фабриках, фермах, заводах, де передбачається оплата набагато вища ніж в колишніх республіках Радянського Союзу, та ще й обіцяють місця, де можна жити.Украина и Польша

Нюанси пошуку роботи

Парам, що збираються до Польщі їхати самостійно та не мають запрошення, надісланого роботодавцем, перш все потрібно готувати документи для того, аби отримати візу. Знайти достойну посаду нелегко.

Фермери та керівники підприємств мають вакансії як для жінок, так і представників сильної статі. Але працювати здебільшого прийдеться в важких умовах по багато годин на день. Тому якщо їхати сім’єю, кожному з членів краще стежити за пропозиціями окремо. Чоловік знайде роботу скоріше, а от його половині це зробити буде важче.

Можна влаштуватися в одному місті чи селищі, але тоді прийдеться дбати про житло самостійно. Хоча в такому разі легше підібрати нормальний графік та посаду за кваліфікацією.

Працівникам заводів, великих фірм платять більше. Але претендентам на вакансію потрібно бути готовим, що надане місце в гуртожитку, або квартира будуть знаходитися на відстані в декілька десятків кілометрів. Роботодавці організовують транспорт для перевезення, часто видають гроші тим, хто добирається самостійно.Нюанси пошуку роботи

Пошук житла

Якщо чоловік з жінкою збираються поселятися удвох, про це потрібно домовлятися заздалегідь, або шукати варіант самостійно. Можливо інколи прийдеться доплатити, якщо працівникам пропонують кімнати на трьох або чотирьох у гуртожитку. Але тоді вони житимуть лише своєю сім’єю.

У маленькому містечку винайняти квартиру значно легше ніж у великому мегаполісі. Іноді господарі здають кімнату зі зручностями не дорожче ніж за 800 – 900 злотих на місяць.

Робота в Польщі для сімейних пар пропонується у великих компаніях. Але на високооплачувану посаду беруть тих, хто володіє мовою держави. Тому бажано хоча б чоловіку або дружині знати її більш менш пристойно.

Не слід відмовлятися від вакансії, що є в філіалі, котрий розташований в іншому місці. Але й тут можна обговорювати варіанти проживання. Якщо роботодавцеві дійсно потрібні спеціалісти, він може забезпечити кімнатою не тільки одного члена родини, але й всю сім’ю.

Допомога професіоналів

Сімейній парі, що збирається працевлаштуватись в Польщі чи в іншій державі, краще не ризикувати, а звернутися до агентства, що вже має певні відгуки про свої послуги. Може статися так що буде витрачений час, багато сил, а роботу вдвох знайти не вдасться, бо самостійно це зробити доволі важко.

Спеціалісти допомагають не тільки знайти посаду, але й підписати договір на легальне працевлаштування, підібрати необхідні документи, оформити візу.

В агентствах пропонуються вакансії пакувальників риби, насіння, ковбасних і м’ясних виробів, косметики, цукерок. Спеціалісти надають послуги тим, хто бажає на польських підприємствах виготовляти та збирати меблі, працювати на електротехнічному виробництві, збирати роллети та профілі з алюмінію.

І чоловікам і жінкам пропонують посади контролерів якості ламп, пекарів та наріжчиків хлібу, кондитерів, касирів та ватажників в супермаркетів. Робота для сімейних пар у Польщі в 2021 році знайдеться в компаніях, що займаються автомобілебудуванням.Допомога професіоналів

Особливості роботи для пар

В невелике містечко запрошуються сімейні пари аби виготовляти дерев’яні декорації. Між спеціалістами та роботодавцем підписується трудовий договір, згідно котрого надається житло коштом компанії. Виробничий процес включає збірку, склеювання, використовування пневматичного пістолета.

Після тижня навчання назначається ставка у розмірі 10 злотих на годину, додатково виплачується премія. Працювати потрібно по змінах 6 днів на тиждень. Від претендентів потребують не мати шкідливих звичок.

На постійну основу сімейні пари набирають на фабрику, на котрій займаються сортуванням копчених виробів. Роботодавець допомагає оформити візу, за свої кошти проводить медогляд, надається можливість отримати воєводське запрошення.

Працівники забезпечуються спеціальним одягом, бо технологічний процес проходитиме в холодному приміщенні. Робочий день проводиться позмінно в ніч і вдень і складає від 10 годин, надається один вихідний.

Для сімейних пар найбільше є вакансій фасувальників та пакувальників на заводах. В ресторани та кафе потрібні помічники поварів. Робота, котра пропонується і для чоловіків, і для жінок ціниться дешевше. Тому все ж таки краще шукати різні посади. запрошуються сімейні пари аби виготовляти дерев’яні декорації

Схвальні відгуки про роботу в Польщі для сімейних пар можна почути від людей, що неодноразово заробляли у цій країні, але є й негативні, які доводиться чути від тих, кому не вдалося знайти відповідних вакансій для обох. Аби не потрапити до рук шахраїв варто підібрати агентство, котре підшукає посаду, допоможе оформити документи, підписати договір на легальне працевлаштування.

Оставьте комментарий

Hochuvpolshu
4.6 / 53