Ціни на продукти харчування в Польщі на 2021 рік

Шопінг в Польщі для українців насправді вважаються одними із найбільш популярних та поширених на сьогоднішній день. Велика кількість бажаючих відправитись до Польщі для здійснення покупок підштовхнула сучасні туристичні агенції до створення спеціальних шопінг-турів.

Головною причиною популярності шопінгу на польській території є ціни на продукти в Польщі 2021. Порівнюючи курс долара по відношенню до української гривні, здійснювати покупки закордоном насправді вигідніше для жителя України, оскільки польський ринок пропонує набагато доступніші ціни на дійсно товари високої якості.

Варто зазначити, що не лише на продукти харчування ціни в Польщі є нижчими, ніж в Україні, але й ціни на одяг в Польщі 2021 також відрізняються привабливістю для українського покупця.Шопінг в Польщі для українців

Згідно із результатами підрахунків різниці між ціновою політикою на продукти харчування в Польщі та України, жителям нашої держави насправді вигідніше придбати продукти імпортного виробництва. В першу чергу, йде мова про овочі та фрукти, а також про молочну та м’ясну продукцію.

Окрім цього, не слід забувати про предмети побутової хімії, оскільки на них ціни також є нижчими, аніж на українські відповідники. Що стосується побутової хімії, то тут насправді можна суттєво зекономити, придбавши при цьому не лише дешевшу, але й якіснішу продукцію. На побутову хімію українці мають можливість повернути податок VAT згідно із системою Tax Free (оскільки податок на такі товари в порівнянні з іншими є найвищим, зекономити вдасться насправді багато).

На сьогоднішній день українські клієнти польських супермаркетів та магазинів можуть також повертати податок, купуючи й інші продукти. Ставка податку залежить від того, які ціни на продукти харчування в Польщі.

Найвигідніше у Польщі серед продуктів харчування українці можуть придбати такі фрукти, як: лимони та апельсини, банани та ківі, а також яблука. В порівнянні із українськими торговими мережами ціни на них насправді різняться на 8-10 гривень за кілограм.

Що стосується м’ясних товарів, то полядвицю свинну можна придбати в середньому за 78 гривень (максимально) тоді, як українські супермаркети пропонують ціни від 82 гривень за кілограм. Особливою популярністю користується шинка вуджена: у Польщі її можна купити за ціною близько 103 гривень за кілограм, а в Україні ціни починаються від 120 гривень.

Вигідно придбати в польських супермаркетах також можна такі продукти харчування, як масло (різниця в ціні становить близько 5 гривень) та сметана (різниця біля 3 гривень).

Якщо говорити про ціни на продукти в Польщі в злотих, то полядвиця свинна пропонується по найнижчій ціні 9,99 злотих. Шинку вуджену в польських супермаркетах реально придбати по ціні 16 злотих. Масло пропонується по ціні 3,49 злотих за 200-грамову упаковку, а сметана за 1,58 злотих за 350 грам.

Серед фруктів найдешевшими є яблука та апельсини, кілограм яких коштує 2,29 та 2, 96 злотих. Банани в Польщі купують по ціні близько 3,50-4,10 злотих за кілограм. Що стосується лимонів, то вони коштують близько 5 злотих за кілограм, а ківі можна придбати за 6 злотих.Серед фруктів найдешевшими є яблука та апельсини

Серед інших продуктів харчування, які також відрізняються привабливою ціновою політикою в польських супермаркетах, варто звернути увагу на борошно та цукор, які коштують 1,60 та 1 злотих відповідно. Надзвичайно вигідно українцям придбати оливкову олію в сусідній державі, оскільки цінова різниця становить в даному випадку близько 60 гривень – 17 злотих або 123 гривні, тоді як в українських супермаркетах ціна оливкової олії становить 190 гривень.

Оставьте комментарий

Hochuvpolshu
4.6 / 53