Вихідні дні 2022 в Польщі

На даний момент Польща й досі залишається дуже популярною державою, яка привертає увагу усіх заробітчан. Це не дивно, адже тут досить високі заробітні плати. Однак окрім гарних зарплат тут ще й дуже гарні ціни на усі види товарів та послуг. Тому українці дуже часто їдуть в сусідню країну на закупівлю. Бід час такої поїздки ще можна погуляти містом, ознайомитися з усіма культурними пам’ятками, тощо. Проте треба знати, що у вихідні та святкові дні магазини та супермаркети, велика кількість дійсно цікавих місць просто зачинені. А тому аби ваша поїздка дійсно була вдалою, вам варто знати, вихідні дні в Польщі в 2022 році та коли варто взагалі їхати в цю країну.На даний момент Польща й досі залишається дуже популярною державою

Релігійні святкування

Перш за все, треба сказати, що в Польщі інша віра. Тут проживають католики. Проте не дивлячись на свою віру, поляки все одно з нетерпінням чекають Великодня та з повагою ставляться до дня, коли Ісус відродився.

Перед святом Різдва у католиків прийнято збиратися на Святвечір. Це саме той час, коли на небі з’являється перша зірка. Під час цього святкування треба гарно одягатися та проводити вечір в колі родини та близьких. Що стосується вихідних днів, то вони починаються приблизно з 25 грудня, а тому в новорічну пору просто немає сенсу їхати до Польщі.Великдень тут святкується в неділю

Великдень (12 квітня) тут святкується в неділю. В цей день люди дуже рано вранці вирушають на святкове богослужіння. Після цього прийнято сідати усіє родиною за святковий стіл та куштувати посвячені яйця. Наступний день – це мокрий понеділок, який обов’язково повинен бути вихідним. В цей день усі жителі великих міст та маленьких сіл обливають один одного водою. Ніхто на це не сердиться, адже це всім подобається. Навколо, як правило, панує атмосфера радості й сміху. Звісно, дата цих обох святкувань є плаваючою. Це залежить від того, на який саме день випаде Великдень. А тому обов’язково подивіться на календар, перш ніж їхати в сусідню країну, бо вихідні в Польщі 2022 можуть все вам зіпсувати.

Варто пам’ятати, що 30 листопада святкують день  Анджейки. Це особливе святкування, аналог якого є й в українців. В цей день молоді дівчата полюбляють ворожити, щоб визначити, хто стане їх обранцем та коли відбуватиметься бажане весілля.

Що стосується свята Миколая, то на відміну від України воно відзначається не 19 грудня, а 6 грудня. Якщо ви приїдете в будь-яке місто в цей день, то побачите, що супермаркети зачинені, проте ви можете натрапити на дуже цікаві виставки та особливі концерти, приурочені до цього святкування.

Державні свята

Хоч у Польщі проживають дуже набожні люди, які відвідують костели два рази на тиждень, вони не забувають святкувати свої державні свята, які теж зазвичай супроводжуються вихідними. Таким чином, наприклад, третє травня для поляків є офіційним вихідним, бо в цей день відзначається день Конституції. Вони пишаються цим святкуванням, бо основний закон у них був прийнятий раніше, ніж в деяких інших європейських державах.

А от 11 листопада в Польщі святкується день Незалежності. Це теж дуже важлива подія, яка супроводжується офіційним вихідним днем. Більш того, в цей день піднімається польський прапор, а в цей час з офіційною промовою виступає президент держави. Також відбувається святковий військовий парад, який вже став традиційним. Щоб подивитися на цю подію збирається дуже велика кількість людей, а тому є навіть сенс спеціально приїхати для того, щоб подивитися на це. Однак треба пам’ятати, що велика кількість закладів навряд буде працювати.день Незалежності

Інші особливі події та святкування

Окрім усього вищеназваного існує велика кількість міжнародних та інших святкувань, які офіційно визначаються як вихідні дні 2022 в Польщі. Таким чином, наприклад, поляки першого січня продовжуватимуть зустрічати Новий рік, так само як і українці. В цей час навряд щось чи хтось буде працювати. Проте деякі види супермаркетів будуть працювати, а тому якщо вам терміново треба буде щось купити, то це буде можливо.

Ще дуже популярним святкуванням є день бабусі, день матері та інші схожі на це святкування. Не дивлячись на те, що ці дні не є вихідними, можна наткнутися на скорочені робочі дні. А от 14 жовтня прийнято вітати вчителів, бо цю дату відзначається їх професійне свято. Воно, до речі, частково є днем відпочинку.

Взагалі, якщо ви бажаєте прикупити гарний та якісний одяг, то дочекайтеся коли в Польщі будуть робочі дні та вирушайте до Перемишля чи Кракова. Це дуже гарні місця, з невеликими цінами. Більш того, досить часто можна зустріти спеціальні тури, які організовуються з України до цих міст.

Насправді в мережі Інтернет можна знайти дуже багато інформації з того приводу, коли в сусідній країні є офіційні вихідні та коли взагалі працюють найпопулярніші магазини та торгівельні мережі. А тому перед поїздкою завжди не забувайте перевіряти інформацію. ви бажаєте прикупити гарний та якісний одяг

Оставьте комментарий

Hochuvpolshu
4.6 / 53