Вихідні дні 2021 в Польщі

Сьогодні Польща являє собою не лише країну, яка є дуже гарною для постійного проживання, а ще й гарне місце для туристів, які бажають поглянути на незабутню архітектуру країни, а також на незвичні для українця свята. Саме тому для народу все більш необхідною і цікавою є інформація про святкові та вихідні дні в Польщі в 2021 році.

Не є таємницею те, що український і польський календарі збігаються, а тому вихідні дні в цих двох країнах однакові. Але все ж існують деякі відмінності. Саме тому треба ознайомитись з польським календарем ближче. Завдяки йому можна дізнатися про всі святкові та вихідні дні цієї незвичайної країни.Польща

Державні свята та вихідні

Треба знати, що в 2021 році очікується 13 днів, коли будуть офіційні вихідні та не будуть працювати деякі установи та магазини, а тому пройтися по магазинах і накупити сувенірів не вийде.

  • ​ 1 та 6 січня – саме в цей час увесь світ святкує Новий рік. А от саме 6 числа поляки святкують Богоявлення, якому вони приділяють неабияку увагу, а тому цей день є офіційним вихідним.
  • ​ Таким чином у Польщі святкується і Пасха. Саме тому 21 та 22 квітня будуть святковими днями у цій країні.
  • ​ Окрім того, не дивлячись на травневі свята, у поляків є своє особливе свято – День Конституції. Ця урочиста подія святкується 3 травня. Через це можна сказати, що травневі вихідні в Польщі є дуже затяжними.День Конституції

Саме під час цих вище перерахованих свят будуть відпочивати не тільки гості країни, а і всі її жителі. Однак це не всі свята, під час яких люд полюбляє відпочивати. Таким чином, наприклад, 1 листопада поляки святкують День Всіх Святих, а от 25 та 26 грудня відзначається католицьке Різдво. А ще вихідні в Польщі 2021 є і під час святкування дуже поважного серед поляків свята, а саме свята Перша пречиста Богородиці. Ще поляки полюбляють святкувати Трійцю, яка відбуватиметься 9 червня. Поглянувши на всі ці офіційні свята можна зробити висновок, що у поляків буде удосталь вихідних та часу для відпочинку.

Інші свята в Польщі

Окрім офіційних свят в Польщі є ще й звичайні святкові дні, які не є вихідними. Однак це не заважає пишним святкуванням відбуватися щороку. Треба також акцентувати увагу на такому святі, як 8 березня. Поляки хоч і святкують цю урочисту подію, але цей день у них вважається робочим.

  • ​ 21 січня – Свято бабусі. Під час цього свята заведено збиратися цілими родинами та дарувати подарунки бабусям. Варто знати, що на наступний день святкується і свято дідуся.
  • ​ 26 травня – День матері в Польщі. Саме в цій країні це свято набуло неабиякої популярності, а тому і святкується воно дуже масштабно. В цей день заведено вітати своїх матерів та робити їм зворушливі сюрпризи.
  • ​ 14 жовтня – Свято вчителя. Ця подія святкується не тільки в Польщі, а й у всьому світі. Однак є одна відмінність. В Польщі цей день є офіційним вихідним. Робиться це щоб не тільки учні, а ще й і самі вчителі могли відпочити від трудових буднів.
  • ​ 14 лютого – День закоханих. Ще одне свято, яке святкується усюди. Але в Польщі його особливо полюбляють. Саме тому усі святкові атрибути продаються на вулицях майже на кожному кроці.
  •  В ніч на 30 листопада відзначається день Анжейки. Це свято є аналогом багатьох наших вітчизняних свят, коли основною метою святкування є гадання на судженого. День закоханих

От так і виглядають вихідні дні 2021 в Польщі. Варто знати, що саме в ці дня багато польських магазинів і торгових центрів працюють лише свого половину офіційного робочого дня, на відміну від українських. Це варто запам’ятати якщо ви вирішили приїхати до Польщі на вихідні з метою гарно прогулятися по магазинах і не бажаєте залишитися без сувенірів.

Оставьте комментарий

Hochuvpolshu
4.6 / 53