Освітні ТУРИ в Польщу в 2021 році

Українським школярам та абітурієнтам, котрі ще не визначились із місцем навчання, варто звернути увагу на  освітні поїздки до Польщі 2021.  Ця країна радо приймає на навчання студентів з інших країн, лояльно до них ставиться та пропонує хороші умови для перебування. Навчаючись тут, іноземний студент автоматично отримує диплом європейського зразок, користується усіма тими ж пільгами, що й польські студенти, при хорошій успішності отримує стипендію.освітні поїздки до Польщі 2019

Як відбуваються поїздка?

Освітні ТУРИ в Польщу в 2021 році не є індивідуальними, група може складатись з 10-20 охочих. Поїздки здійснюються на комфортабельних автобусах. Разом із абітурієнтами постійно перебувають представники компанії-організатора. Разом із майбутніми студентами мають нагоду у поїздку відправитись і батьки.

Маршрут чітко планується та прописується наперед.

Забезпечується проживання в готельних комплексах, де наперед бронюються місця.

Під час візиту абітурієнти матимуть змогу відвідати усі найрейтинговіші та  найпрестижніші вузи Варшави, Кракова. Таким чином кожен охочий зможе отримувати вичерпні відповіді на тему організації навчального процесу у вишах Польщі, буде мати можливість зануритись у студентське життя поляків, поспілкуватись із місцевими студентами, оцінити професійність викладацького складу того чи іншого вузу.

Разом із тим,  ознайомчі візити до Польщі 2021 дадуть можливість підівчити польську мову, більше дізнатись про польські традиції та побут, насолодитись мальовничими краєвидами, скуштувати кращі страви національної кухні та зайнятись шопінгом.

На розгляд студентів відбуваються екскурсії по Старій Варшаві, здійснюються візити в Королівський Замок, музей Фредеріка Шопена чи польських євреїв.

Вартість туру та оплата

Ціна на  ознайомчо-пізнавальний тур до Польщі 2021 напряму залежить від тривалості поїздки та типу проживання. Найкоротший тур триває 3 дні, найдовший 5-6 днів.

Абітурієнти, а також їхні батьки можуть обрати для свого проживання гуртожиток в польському вузі, або ж номер в двох- чи трьохзірковому готелі. Приблизна вартість усієї поїздки становить 220-250 євро. В цю суму входить:

  • переїзд чартерним автобусом;
  • проживання;
  • харчування;
  • екскурсії по вузах;
  • екскурсії по місту;
  • пакет візових документів (запрошення поляків на участь в турі, страховий поліс, підтвердження бронювання в готелі).

Усі особи, котрим вже виповнився 21 рік, також зобов’язані оплатити візовий збір у розмірі 35 євро.

Оплата поїздки для зручності абітурієнтів виконується частинами. Перша частина, як правило, оплачується напередодні виготовлення документів, а решта вже у день від’їзду.екскурсійні поїздки в університети Польщі,

Вузи туру

Погоджуючись на екскурсійні поїздки в університети Польщі, кожен клієнт може обрати собі перелік тих вузів, котрі б він хотів відвідати найбільше. В списку більшості компаній-організаторів, як правило, знаходиться понад 20 варшавських вузів, близько 10 краківських, а інколи і люблінські.

Майже ніколи не обходяться освітні поїздки без візиту в Академію Леона Козмінського. Цей заклад вже протягом кількох років поспіль займає перші місця в рейтингу найпрестижніших приватних ВНЗ країни. За версією популярного видання “Financial Times” саме цей вуз на сьогодні залишається найкращою бізнес школою Центральної та Східної Європи. Ті, кому пощастить потрапити на навчання саме у цей заклад, матимуть нагоду стати студентами найкращих науковців Польщі та лауреатів Нобелівської премії. Вуз гарантує необхідних рівень знань та конкурентноздатність на міжнародному ринку праці.

Суспільна Академія наук — інший особливо популярний в українських студентів польський  ВНЗ. Хоча академія ще відносно дуже молода (заснована всього лише в 1994 році), однак вона вже може похвалитись розгорненою мережею своїх філій по усій країні. На сьогодні тут пропонують навчання за 22-ма напрямками, пропонується навчання в очній та заочній формах. Студентське Бюро, котре діє тут на постійній основі, дає можливість відвідувати усілякі гуртки та курси, а також проходити практику в найбільш успішних компаніях країни.

Видатним викладацьким складом може похизуватись університет Лазарського. Саме тут готують кращих в Польщі правозахисників, політиків, маркетологів, дипломатів та менеджерів. З поміж інших закладів цей вирізняється своєю особливою системою навчання, великим відсотком практичних занять. Університет радо приймає студентів з інших країн. На сьогодні тут вже навчається близько 500 іноземців. Навчання в закладі проводиться на польській та англійській мовах.майбутні абітурієнти

В перелік інших польських закладів, котрі найчастіше відвідуються під час освітніх турів, також можна включити й такі: Університет суспільної психології, Університет менеджменту, Ягелонський університет, Краківський економічний університет, Університет ім. Марії Скадовської-Кюрі та багато інших.

Оставьте комментарий

Hochuvpolshu
4.6 / 53