Екскурсійні поїздки в університети Польщі

Введення в дію безвізового режиму забезпечило українським абітурієнтам можливість краще ознайомитись із умовами навчання в європейських вузах та отримати необхідні рекомендації щодо навчання. Особливо активно, як показує досвід 2017-го року, школярі цікавляться навчанням в країнах ближнього зарубіжжя. Освітні поїздки до Польщі 2022 року розпочнуться вже в березні. Майбутні студенти, а також їхні батьки матимуть можливість відвідати Краків, Варшаву, Гданськ та багато інших міст Польщі. забезпечило українським абітурієнтам можливість краще ознайомитись із умовами навчання в європейських вузах

Чому саме Польща?

Відповідно до статистики, Польща посідає перше місце серед зарубіжних країн, які обирають українці для отримання вищої освіти. І цьому є цілий ряд пояснень. Найперше, ця країна знаходиться дуже близько. Студенти із західних областей, вступивши у польський виш, матимуть змогу на кожні вихідні приїжджати додому.
Популярними залишаються ознайомчі візити до Польщі 2022 ще й тому, що ця країна — член Європейського Союзу. Дипломи, отримані у цій країні, вирізняються своєю елітністю. Вони дійсні фактично у всьому світі. У роботодавців не виникає сумнівів з приводу рівня знань працівника з польським дипломом.
Поляки — цивілізовані привітні люди. Протягом багатьох років вони прихильно ставляться до українців, і, навіть, симпатизують їм. Низький рівень криміногенності, хороший сервіс, доступні ціни, чистота на вулицях, велика кількість розважальних та навчальних осередків сприяють тому, що українські діти задумуються над навчанням тут.
Сприяє такому вибору і лояльне польське законодавство, котре дає можливість розумним та старанним студентам розраховувати на хорошу стипендію, не залежно від національної приналежності.

Як організовані поїздки?

Ознайомчо-пізнавальний тур до Польщі 2022 року організований таким чином, щоб максимально повно показати школярам усі переваги та особливості навчання в країні, ознайомити їх з офіційними та неофіційними правила поведінки тут, вимогами.
Прибувши для знайомства в той чи інший вуз, абітурієнт відразу отримує інформацію про усі спеціальності та факультети, що пропонуються тут. Розповідається про екзаменаційні випробовування, умови вступу та нарахування стипендії. Дальше школярів поселяють в гуртожиток. Так, можна більше зануритись у студентське життя, більше дізнатись про сам навчальний заклад.
Екскурсійні поїздки в університети Польщі дають змогу українським школярам поспілкуватись з польськими студентами та викладачами відвідати кілька лекційних занять, презентацій.
Як правило, під час однієї поїздки абітурієнт відвідує 3-5 вузів, а іноді і більше.
Порівняно невелика територія країни та географічна близькість великих міст одне до одного дають змогу безпроблемно мандрувати з міста у місто.
Освітні ТУРИ в Польщу в 2022 році пропонуються відразу у кількох великих містах України. Одна із туристичних компаній пропонує навіть відправлення безпосередньо із львівського залізничного вокзалу.Ознайомчо-пізнавальний тур до Польщі

“Освітаполь”

“Освітаполь” – назва однієї з особливо популярних сучасних освітніх програм. Така передбачає тісну співпрацю з польськими вузами та створена для того, щоб кожен охочий школяр перед прийняттям особливо важливого та відповідального рішення щодо своєї майбутньої професії міг оцінити роботу зарубіжних освітніх закладів та на власні очі побачити їх.
Така програма передбачає поїздку на 3 доби. Майбутнім студентам пропонується відвідати кращі навчальні заклади Кракова та Варшави. Допомагати адаптуватись тим абітурієнтам, котрі ще не достатньо добре знають польську, можуть представники “ОсвітаПоль”, що перебувають в Польщі.
Школярів, а також їхніх батьків, поселяють в кращих готелях району та забезпечують повну інформаційну підтримку.«UNIVERPL»

«UNIVERPL»

«UNIVERPL» – інший освітній центр, котрий також займається організацією поїздок за кордон. Безумовною перевагою цієї програми є те, що абітурієнт має можливість самостійно скласти перелік тих закладів, котрі він би хотів відвідати в Польщі.
Тур триває 5 днів, передбачає візит у студентське містечко, отримання інформації про знижки, гранти, умови переїзду на навчання в Польщу та відповіді на інші, цікаві для школяра, запитання.
Представники «UNIVERPL» також пропонують абітурієнту познайомитись з тим чи іншим містом, його визначними місцями. Представники центру підкажуть українцю де вигідно купляти одяг та продукти, як правильно себе поводити в тій чи іншій ситуації, до кого звернутись у разі непередбачуваних чи нестандартних обставин.
Для того, щоб стати учаснику програми, школяр чи його батьки повинні зайти на сайт «UNIVERPL», зареєструватись там, заповнити анкету. Там же ж можна ознайомитись із переліком документів, котрі потрібно мати для перетину кордону.

Знижки

Відвідуючи польські заклади, українці мають нагоду також дізнатись про ціни на послуги навчання. Чимало європейських вузів пропонують вигідну систему знижок. Так, Варшавська політехніка щорічно відводить кілька місць на кожному факультету для безкоштовного навчання найбільш успішних іноземних студентів. Виші Вроцлава повідомили про знижку на навчання на 30% для усіх тих українців, котрі мають карту поляка.

Поїздка на канікули

Учні старших класів мають нагоду відвідати Польщу під час весняних, літніх чи зимових канікул. В такому разі, за кордоном вдасться провести не 3-5 днів, але й кілька тижнів. Це дасть змогу краще пізнати культуру та історію країни, підучити польську мову.

Вузи Польщі

Великою популярністю в українських абітурієнтів користуються такі вузи Кракова, як: Краківська політехніка, Академія імені А.Ф. Моджевського, Ягеллонський Університет, КЕУ. В Любліні улюбленими стали: університет Марії Кюрі-Склодовської та Люблінська Політехніка.
Серед столичних вузів хорошою славою в українців користуються: Університет Лазарського, Академія “Вістула”, Університет Психології, САН у Варшаві, Польсько-Японський університет, Варшавський університет та деякі інші заклади.
Ціни на освітні поїздки по названих вузах розпочинаються від 140 євро.Університет Лазарського

Оставьте комментарий

Hochuvpolshu
4.6 / 53