Закон про польські машини 2022 року

Зараз на дорогах України все частіше зустрічаються ті самі транспортні засоби, які мають польські чи литовські номерні знаки. Однак якщо ви також вирішили приєднатися до цього тренду, то треба знати, що наразі на території України здійснюється суворий контроль за такими автомобілями. А тому можна сказати, що авто на польській реєстрації 2022 можна спокійно використовувати, проте треба детально ознайомитися з законодавчою базою, бо в іншому випадку на вас чекають чималі штрафні виплат чи навіть конфіскація транспорту. на дорогах України

Наскільки керування іноземним автомобілем є законним

Якщо ви бажаєте дізнатися про законність використання не розмитнених авто, то треба звернутися до чинного законодавства. Наразі ситуація склалася так, що всі транспортні засоби, які привозять в Україну, мають бути розмитненими та оформленими усього лише за 10 днів. Також треба не забувати про обов’язкову сплату певних видів податків, як, наприклад, податку на додану вартість, який є обов’язковим.

Проте існує декілька цілком законних та наполовину законних методів, які дозволяють не проходити процедуру розмитнення та оформлення. В такому випадку також не треба здійснювати відрахування до української скарбниці. Варіантів, звісно, не багато. Проте українці вже встигли обрати собі найулюбленіший.Чи варто купляти не розмитнену машину в Україні

Постійне перетинання кордону

Цей метод дуже популярний серед жителів тих областей, які знаходяться дуже близько до польського кордону. Для всіх інших він є дуже невигідним. Звісно, полягає він тому, що раз в п’ять днів людям треба в обов’язковому порядку перетинати кордон, після чого вони можуть одразу повертатися назад. Все дуже просто, однак буває досить проблематично систематично виконувати такі поїздки.

Звісно, іноді трапляються непередбачувані ситуації та нещасні випадки. Це може бути звичайна несправність транспортного засобу, чи хвороба самої людини. Тут вам на допомогу приходить закон про польські машини 2022. Якщо ці або інші причини заважають вас вчасно виїхати за межі держави, то треба відправити в митну службу прошення про те, що вам треба продовжити строк виїзду. В такому вид паку штрафи накладатися не будуть. Звісно, до прошення треба додавати довідки чи будь-які інші документи, що підтверджують причину. Однак наразі є дуже велика кількість шахраїв, які просто купують подібні документи, не маючи належної причини при цьому. А тому представники служб почали більш суворо відноситися до прошень такого роду, через що відбувалася велика хвиля відмов з цього приводу.

Але треба розуміти, що не виїжджати за межі держави не можна. Якщо людина буде нехтувати встановленими правилами, то на не будуть накладатися штрафи, які з часом будуть тільки зростати. При довгостроковому порушенні у вас можуть просто забрати автомобіль без можливості його повернення.Постійне перетинання кордону

Чи варто купляти не розмитнену машину в Україні

За їзду на автомобілі без розмитнення в Україні власник машини з іноземною реєстрацією повинен заплатити штраф у сумі 420 000 гривень (розмір штрафу дорівнює 300 % обов’язкового митного платежу). Поліція має право забрати авто на іноземних номерах і доставити його на штрафмайданчик — для подальшої конфіскації в дохід держави.Схеми ввезення і подальшого використання авто з Європи без розмитнення:
– «на іноземця»;
– «вічний транзит».

Пересування на такому автомобілі зі статусом нерезидента

Якщо ви маєте польське громадянство й українське водночас, то такий варіант є ідеальним для вас. Проте треба знати, що громадянство – це не єдина умова надання статусу нерезидента. Аби отримати такий статус, вам треба більшість свого часу проводити саме в Польщі. Більш того, такі дані треба обов’язково доводити. Треба знати, що законодавством України подвійне громадянство є забороненим. Деяких людей, звісно, це не особливо хвилює, а тому народ все частіше починає отримувати подвійне громадянство та використовував це у своїх цілях. Все ж варто пам’ятати про певні ризики, які виникають у зв’язку з такими діями.

Спільне володіння транспортним засобом

Це ще один гарний метод, який, до речі, вже встиг стати найулюбленішим серед українського народу. Якщо вас цікавить, як їздити на польських номерах в Україні 1 рік, то цей варіант саме для вас. Більш того, він є повністю законним. Вам треба зробити так, щоб ви були співвласником транспортного засобу. В такому випадку в технічному паспорті власником повинен бути обов’язково зазначений громадянин Польщі. Треба сказати, що такий метод вирішення проблеми з авто на польських номерах часто пропонують деякі компанії.

Робота на польську фірму

Це ще один дуже гарний варіант, який досить часто використовують. Якщо ви є співробітником польської компанії чи організації, то вам можна спокійно користуватися автомобілем, що зареєстрований в тій же країні. Але ви маєте бути офіційно працевлаштованим. Зарплата в конвертах на неофіційність призведуть тільки до штрафів, а тому треба віднестися до цього питання серйозно. Що стосується частоти перетину кордону, то його треба перетинати лише раз на рік.

Головна проблема українських доріг

Звісно, далеко не всі люди бажають використовувати білі чи сірі схеми. Деяких осіб цілком влаштовує повне нехтування чинним українським законодавством. Це має дуже серйозні наслідки. Зараз почастішали ситуації, коли автомобілі на іноземних номерах потрапляють в аварію та просто тікають з місця правопорушення. Але проблема в тому, що потім знайти винного дуже тяжко, майже нереально. Тому влада вирішила хоч якось боротися з цією проблемою. Що стосується поляків, то їм це теж не дуже вигідно. Наприклад, якщо авто зареєстровано на фірму, а люди катаються на ньому по Україні, то, відповідно, вони не сплачують податки до польської скарбниці. Таких нюансів є дуже багато. Останні новини про авто на польських номерах свідчать про те, що влада розгортає повномасштабну війну проти незаконної експлуатації не розмитнених та неоформлених транспортних засобів на іноземних номерних знаках.влада вирішила хоч якось боротися з цією проблемою

Оставьте комментарий

Hochuvpolshu
4.6 / 53