Закон про авто на польській реєстрації в 2021 році

Авто на польській реєстрації 2021 – наразі дуже популярна тема, адже на дорогах країни все частіше стали з’являтися автомобілі с не українськими номерами. Річ у тім, що польські автомобілі коштують набагато менше. Кожен, хто все ще має сумніви з цього приводу, може переглянути ціни на авто на найпопулярніших автосайтах Польщі.Яким чином можна керувати таке авто?

Яким чином можна керувати таке авто?

З першого погляду все це дуже просто, але треба знати що робити щоб уникнути розмитнювання та великих витрат. Є декілька варіантів, а найкращі з них, насправді, полягають в наступному:

  • ​ перш за все автомобіль купується в Польщі та переправляється в Україну. Власнику автомобіля, який є громадянином України, треба вписатися в техпаспорт. Після цього власник повинен на протязі 10 діб перетнути кордон. Але це повинна бути не польська митниця. Більш того, робити це можна навіть без авто;
  • ​ наступний варіант є більш складним, але він, насправді, іноді є більш вигідним. Так само як і раніше, треба придбати авто в Польщі. Після цього автомобіль знімають з обліку власника і ставлять на будь-яку особу. Наступним кроком є вписання власника в техпаспорт. Звісно, можливий варіант з оформлення доручення на вас, яке дає вам право на пересування на цьому автомобілі. Усі платежі, що стосуються авто, повинні проводитися в Польщі. Іншим обов’язковим пунктом є те, що ви повинні на протязі 10 діб перетинати митницю. Такий варіант краще за все використовувати для більш дорогих авто, адже для дешевих це невигідний варіант;
  • ​ багато хто задає питання с з приводу того як їздити на польських номерах в Україні 1 рік, не являючись при цьому громадянином України. Справа в тому, що це неможливо. Люди без громадянства можуть пересуватися на авто тільки 3 місяці. Вони вписуються в техпаспорт або на них оформлюється доручення. Ці люди повинні виконувати всі платежі, що стосуються автомобіля;
  • ​ а от ті, хто влаштовуються на роботу в польську компанію, отримують право на користування автомобілем з польськими номерами на території України цілий рік. В такому разі автомобіль повинен бути оформлений безпосередньо на ту саму компанію.

Якщо ви забажаєте розмитнити своє авто, то краще відмовитися від цього, адже коштує це досить дорого. В середньому, ціна досягає 6000 євро. ви забажаєте розмитнити своє авто

Легалізація авто

Нещодавно був прийнятий закон, що стосується легалізації автомобілів з іноземними номерами. Це, грубо кажучи, є закон про авто на польській реєстрації 2021. В цьому законі йдеться про те, у скільки обійдеться ця легалізація. Загальна сума вміщає в собі мито, акциз та ПДВ. Варто знати, що люди, які є учасниками бойових дій, маються право не сплачувати ці податки.

В законі йдеться про те, що власнику такого транспортного засобу при його подальшому використанні треба проходити плановий технічний огляд. Проводитися такий огляд повинен в Європі. Але щоб без перешкод пересуватися Європою потрібно мати страховку європейського зразка. Саме завдяки цьому власникам легалізованих авто більше не треба буде постійно перетинати кордон як тільки буде завершуватися термін перебування автомобіля на території України.

Варто також знати про те, що чекає на вас за керування транспортним засобом, який не є легалізованим. Водії таких автомобілів отримають штраф у розмірі 10 неоподаткованих мінімумів, якщо:

  • ​ вони керують транспортним засобом, який є незареєстрованим в порядку, який установлений чинним законодавством;
  • ​ якщо керований автомобіль не має номерного знака або має номерний знак, який не належить цьому транспортному засобу або не відповідає утвердженим стандартам;
  • ​ якщо номерний знак знаходиться не на відведеному для нього місці або ж навмисно закривається сторонніми предметами, які ускладнюють або роблять неможливим процес його ідентифікації. Це також стосується випадків, коли номерний знак є забрудненим, що не дозволяє ідентифікувати його на невеликій відстані.

Ось такими і є останні новини про авто на польських номерах. При купівлі автомобіля з польськими номерами краще заздалегідь враховувати всі можливі тонкощі експлуатації бажаного авто.мы едем, едем, едем...

Підсумки

Якщо ви бажаєте придбати авто і керувати його, при цьому використовуючи українські номерні знаки, то авто обов’язково повинно бути розмитненим. Як вже згадувалося вище, самому виконувати процедуру розмитнювання авто – дуже дороге задоволення. Краще робити це через митних брокерів. Таким чином можна зекономити велику частку грошей.

Осі це і все, що треба знати про закон про польські машини 2021 та як на них їздити. Підводячи підсумки, можна сказати, що якщо ви бажаєте придбати недорогий та якісний засіб пересування, і готові випробувати таку незвичну систему, то сміливо купуйте польський автомобіль. Навіть якщо авто вам не сподобається, ви все ще зможете його перепродати або розібрати.

Рекомендуем к прочтению:

Протест АгроУний. Они высыпали зерно перед офисом парламента Яцека Сасина и Беаты Мазурек
Януш Ковальский: Нам грозит дефицит угля и газа. Поляки могут выйти на улицы
Мазовецкое воеводство. Konstanciński Run for them. Петр Нуровский. Восьмое издание мероприятия
Кто действующий президент Польши в 2021 году?
IMWM: жаркий понедельник по всей стране. Возможно предупреждение третьей ступени
Жара опасна для людей с сердечно-сосудистыми заболеваниями. Врач предупреждает
Приведение к присяге президента НБП. Клаудия Ячира: Сколько лет мы будем очищать разбитую экономику...
Bargłowo Dworne. Молодой мотоциклист погиб во время обгона
Ярослав Качиньский о транссексуалах. Оппозиция: отвратительный хохот
Turbacz. Внедорожники и грузовики на тропе. Туристы отскакивали в сторону
Краков. "Висла Шаркс". Продолжается суд о хулиганстве
В кустах нашли пьяную 13-летнюю девушку. Ее доставили в больницу

1 комментарий к “Закон про авто на польській реєстрації в 2021 році”

  1. А що УБД мають право не плачувати ні ПДВ , ні мито,ні акциз? По якому закону відносно авто, вони звільнені від податків?

Оставьте комментарий

Hochuvpolshu
4.6 / 53